Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

LIVING LIFE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 5008 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Siemiradzkiego 12

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wypracowanie i wdrożenie nowych narzędzi i schematów działania w zakresie współpracy z wynajmującymi i najemcami

  • Utrzymanie nieruchomości w pełnej sprawności technicznej

  • Koordynacja okresowych przeglądów technicznych

  • Organizowanie niezbędnych napraw w celu zapewnienia bezawaryjnej pracy urządzeń, instalacji, wyposażenia

  • Kontakt z Najemcami (zawieranie umów najmu, kontrola zgłoszonych usterek i awarii etc.)

  • Pozyskiwanie nowych najemców, firm, agencji pracy

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • wysokie umiejętności interpersonalne

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • samodzielność i aktywne szukanie rozwiązań

  • zaangażowanie, sumienność i lojalność

  • znajomość zagadnień z zakresu zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi

  • mile widziane doświadczenie zawodowe

  • znajomość programu do obsługi nieruchomości „Mieszczanin” będzie dodatkowym atutem

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • biegła znajomość Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • indywidualna ścieżka rozwoju

  • szkolenia i dostęp do branżowej bazy wiedzy

  • otwartość na Twoje inicjatywy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

  • narzędzia niezbędne do pracy

  • praca w profesjonalnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • premie za zaangażowanie i wkład w rozwój firmy

O nas

Skupiamy się na kompleksowej obsłudze i zarządzaniu własnymi nieruchomościami. Naszym fundamentem są nieruchomości oferowane w kilkunastu punktach Poznania i okolicy. Stawiamy na apartamenty w nowym budownictwie i zrewitalizowanych kamienicach.

Dysponujemy również atrakcyjnymi nieruchomościami gruntowymi z przeznaczeniem pod inwestycje w Wielkopolsce i nie tylko. Aktywnie pozyskujemy tereny inwestycyjne z dużym potencjałem. Szeroki wachlarz posiadanych nieruchomości pozwala zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. Dbamy o wysoki standard świadczonych usług i bezpośredni kontakt z Klientem. Jesteśmy elastyczni, otwarci, dyspozycyjni. Rozumiemy potrzeby rynku i błyskawicznie reagujemy na jego zmiany.