Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

WIELKOPOLSKIE CENTRUM FIZJOTERAPII MATEUSZ ROMANOWSKI

5 0005 500 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Łomżyńska 1

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

KOORDYNATOR/KOORDYNATORKA W PODMIOCIE MEDYCZNYM, ASYSTENT/ASYSTENTKA ZARZĄDU FUNDACJI.

Praca dotyczy ścisłej współpracy z Dyrektorem oraz Managerem Wielkopolskiego Centrum Fizjoterapii.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym,

  • komunikatywność, umiejętność zarządzania, doskonała organizacja pracy, wielozadaniowość,

  • doświadczenie w pisaniu / koordynowaniu projektów ngo.

  • wymagana bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office (głównie Excel, tworzenie prezentacji)

  • umiejętność obsługi mediów społecznościowych,

  • mile widziana umiejętność tworzenia strategii sprzedażowych i marketingowych.

  • dyspozycyjność i zaangażowanie,

  • wysoka kultura osobista,

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • dobre warunki pracy,

  • możliwość rozwoju

O nas

Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii to firma działająca od 2007 roku, zajmująca się przede wszystkim fizjoterapią i rehabilitacją medyczną, obecnie nasz zespół liczy ponad 80 fizjoterapeutów. Specjalizujemy się w fizjoterapii domowej realizowanej w 18 powiatach Wielkopolski oraz fizjoterapii ambulatoryjnej realizowanej w Poznaniu i Śremie, dziennie udzielamy świadczeń dla 800 pacjentów, zarówno w ramach umów z NFZ jak i komercyjnie. Nasza działalność to także kursy i szkolenia dla fizjoterapeutów, studia podyplomowe na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, konferencje naukowe.