Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

MILER SPIRITS sp. z o.o.

4 0005 000 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

Czego możesz się spodziewać w swoich obowiązkach:

- wystawianie faktur sprzedaży, wprowadzanie przelewów do realizacji,

- przygotowanie dokumentów dla działu księgowego

- sporządzanie raportów i zestawień finansowych na bazie zaksięgowanych dokumentów,

- monitorowanie płatności faktur i rozliczeń,

- uzupełnianie dokumentacji kadrowej

- organizacja podróży służbowych;

- koordynacja prawidłowego obiegu informacji i dokumentów;

- segregowanie i archiwizowanie dokumentów,

- pomoc w innych pracach biurowych i administracyjnych oraz współpraca przy zadaniach i projektach realizowanych w ramach działu.

Nasze wymagania

Praca na tym stanowisku będzie wiązała się z komunikacją ze wszystkimi działami. W firmie panuje przyjazna atmosfera wzajemnego wspierania się w działaniach. Niezbędna jest precyzja w działaniu i zaangażowanie.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w formie umowy o pracę,

  • pracę w biurze od poniedziałku do piątku – w centrum Poznania - wygodny dojazd komunikacją

  • zarobki adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania

  • praca pon.-pt. jednozmianowa w godz. 8-16

  • pracę w młodym, zgranym i przyjaznym zespole – to ludzie z wieloma zainteresowaniami

  • możliwość odbywania szkoleń związanych z poszerzeniem Twoich kompetencji

  • nie wymagamy doświadczenia na podobnych stanowiskach