Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

DOMCAR POZNAŃ SP. Z O.O.

  • Polska 112, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Polska 112

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zapraszamy chętnych do pracy w biurze obsługi Klienta w serwisie samochodowym.

  • Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:

  • wystawianie faktur

  • kontrola i wysyłka dokumentów

  • obsługa Klientów

  • prace administracyjno-biurowe

  • obsługa kasy.

Nasze wymagania

  • Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Prawo jazdy kat. B. – czynne

  • Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (warunek nie konieczny)

O nas

Domcar Poznań, wieloletni autoryzowany dealer samochodów Opel, zaprasza do pracy w stabilnej firmie. Aktualnie poszukujemy pracownika do obsługi działu blacharsko lakierniczego.