Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Zakład Usługowy Remkon Ryszard Dudziński

4 0006 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Stanisława Wyspiańskiego 12

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie czynności administracyjnych przy projektach instalacji sanitarnych

  • Wypełnianie wniosków do urzędów, przygotowywanie pism administracyjnych

  • Przygotowanie wniosków o wypis z rejestru gruntów, mapy zasadnicze

  • Kontakt z klientami

  • Prace biurowe związane z bieżącą obsługą

  • Podstawowe prace księgowo-kadrowe

  • Organizacja spotkań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane administracyjne lub techniczne

  • Bardzo dobra organizacja pracy własne, nastawienie na rozwój i chęć poznawania i zdobywania nowych umiejętności

  • Mile widziane doświadczenie w biurze projektowym

  • Prawo jazdy

  • Bardzo dobra obsługa komputera

  • Otwartość i pozytywne nastawienie do ludzi

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

  • Możliwość szybkiego rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia

  • Benefity pozapłacowe

  • Stabilna praca od 7-15 od pon-piątku

O nas

Firma Remkon od ponad 20 lat zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem sieci i instalacji gazowych, wodnych. Jest kwalifikowanym wykonawcą Polskiej Spółki Gazownictwa. Zajmuje się całym procesem inwestycyjnym.