Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Pro Media Plus Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka komandytowa S.K.A

umowa o pracę
4 0005 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 5005 500 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki

Jana Czochralskiego 6

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa bieżących zamówień

  • Czynności pomocnicze o charakterze administracyjnym związane ze sprzedażą

  • Zapewnienie wsparcia obiegu informacji oraz dokumentacji w dziale handlowym

  • Posprzedażowa obsługa klientów – rozpisanie zamówienia, reklamacji, itp.

  • Wsparcie logistyki w firmie

  • Kontakt z przewoźnikami DPD/PSD/RABEN/ITD..

  • Proces reklamacyjny sprzedawanych produktów z oferty

Nasze wymagania

  • Minimum wykształcenie średnie

  • Znajomość programu Excel

  • Zdolności organizacyjne oraz samodzielność w wykonywanych czynnościach

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dobra praca w zespole

  • Elastyczność oraz zaangażowanie

To oferujemy

  • Umowę o pracę z systemem premiowym,

  • Benefity w postaci opieki zdrowotnej,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

O nas

Firma Pro Media Plus powstała na bazie ponad 20 lat doświadczeń w reklamie wizualnej (OOH). Naszą wiedzę przenosimy na wzorową obsługę oraz najlepszy dobór materiałów i produktów.