Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

JAŚKOWIAK NADRA ADWOKACI sp.j.

  • Garbary 51, Stare Miasto, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Garbary 51

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa korespondencji

  • Skanowanie, kopiowanie i archiwizacja dokumentów

  • Prowadzenie kalendarza i rejestru spraw

  • Kontakt z Klientami Kancelarii, sądami, czy organami administracji

  • Praca z dokumentami (edycja, formatowanie dokumentów)

  • Wsparcie administracyjne

  • Przygotowywanie raportów i zestawień

  • Obsługa połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej

  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów i przepływ informacji

  • Bieżące zadania administracyjno-biurowe (np. zamówienia materiałów biurowych)

  • Obsługa spotkań w kancelarii.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel, Word, Outlook)

  • Sprawna obsługa urządzeń biurowych

  • Dobra organizacja pracy, terminowość, samodzielność, skrupulatność, sumienność

  • Wysoka kultura osobista

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu kompetencji

  • miłą atmosferę w pracy

  • satysfakcjonującą współpracę przy rozwiązywaniu ambitnych i trudnych spraw

  • możliwość zdobywania doświadczenia we współpracy z klientami będącymi jednymi z największych przedsiębiorstw w Polsce

  • spotkania integracyjne

O nas

JAŚKOWIAK NADRA ADWOKACI sp.j. jest nowoczesną kancelarią prawną wyspecjalizowaną w doradztwie biznesowym w branżach bankowej, finansowej i nieruchomościowej. Kancelaria cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku usług prawnych. W najnowszym 20. wydaniu ogólnopolskiego rankingu kancelarii prawnych „Rzeczpospolitej” uplasowała się na 16 miejscu w Wielkopolsce. Praca w naszej Kancelarii umożliwia zdobycie ogromnego doświadczenia. Oferujemy stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.