Oferta pracy

Pracownik administracyjno - biurowy

Abaris Projekt Sp. z o.o. O firmie

  • Szczepankowo 28A
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Abaris Projekt Sp. z o.o.

Szczepankowo 28A

Poznań

Spółka ze Szczepankowa w Poznaniu zajmująca się obsługą inwestycji budowlanych w sektorze budownictwa przemysłowego.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie kalendarza firmowego i monitorowanie terminów,
  • przygotowywanie dokumentów firmowych,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (także przesyłek kurierskich),
  • przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów,
  • wystawianie i rejestrowanie faktur,
  • regulowanie i katalogowanie płatności biura,
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy,
  • kontrola płatności oraz wsparcie w działaniach windykacyjnych,
  • obsługa sprzętów biurowych,
  • zamawianie materiałów biurowych,
  • administracja lokali i samochodów służbowych.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu administracji biura,
  • biegła obsługa komputera (MS Office),
  • umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność,
  • sumienność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę.
  • Możliwość rozwoju osobistego poprzez wykonywanie różnorodnych zadań.
  • Cotygodniowe lekcje języka angielskiego.
  • Miła atmosfera.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy