Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno - biurowy

JBW INVEST sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Szczepankowo 114
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

JBW INVEST sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Szczepankowo 114

Poznań

Firma JBW Invest to firma deweloperska realizująca projekty na terenie województwa wielkopolskiego. Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów skupionych wokół branży budowlanej. Prowadzone przez nas inwestycje cechuje najwyższa jakość wykonawstwa, oparta na rzetelnej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy nowoczesne oraz nieszablonowe rozwiązania, stanowiące kompilację wiedzy inżynierskiej i umiejętności nowoczesnych menadżerów.

OPIS STANOWISKA:

  • Prowadzenie biura firmy,
  • Kontrola nad obiegiem dokumentów w firmie,
  • Kompletowanie dokumentów niezbędnych do prowadzenia inwestycji budowlanych,
  • Przygotowywanie umów z klientami,
  • Przygotowywanie umów z podwykonawcami,
  • Wystawianie zleceń i zamówień,
  • Sprawdzanie kompletności otrzymanych umów, archiwizacja umów, ewidencja umów,
  • Prowadzenie zestawień kosztów prowadzonych inwestycji,
  • Prowadzenie dziennika korespondencji,
  • Tworzenie raportów dotyczących realizacji umów inwestycji,
  • Prowadzenie programu magazynowego,
  • Kontakt z klientami.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie deweloperskiej,
  • Znajomość wymagań administracyjnych i legislacyjnych dotyczących inwestycji budowlanych,
  • Doświadczenie we współpracy z podwykonawcami,
  • Inicjatywa i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność, samodzielność, terminowość, dokładność
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Dużą swobodę działania,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Ogłoszenie archiwalne