Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik administracyjno - biurowy

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma szkoleniowo – edukacyjna zatrudni osobę na stanowisko pracownika administracyjno – biurowego w kwesturze

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    • koordynowanie studiów podyplomowych
    • rekrutacja kadry wykładowców na studia podyplomowe
    • bieżąca i telefoniczna obsługa aktualnych i potencjalnych klientów
    • prowadzenie dokumentacji szkoleniowo – edukacyjnej (bazy zapisów, dzienniki, programy, zaświadczenia, podstawowa dokumentacja kadrowo - księgowa)
    • archiwizacja dokumentów

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • bardzo dobra znajomość pakiety MS Office
    • gotowość do pracy w weekendy
    • wysoka kultura osobista
    • umiejętność pracy w zespole
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • inicjatywa i zaangażowanie
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy

    • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie;
    • możliwość osobistego rozwoju zawodowego;
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanych kwalifikacji, doświadczenia oraz zaangażowania i efektów pracy
    Jeśli spełniasz powyższe kryteria, nie boisz się wyzwań i lubisz być doceniany za efekty swojej pracy, to prosimy o przesłanie aplikacji (CV).

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy"
    bottom