Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Administracyjno - Biurowy

  • Dąbrówka (pow. poznański), Dopiewo (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ASTON BDN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    poszukuje:

    Pracownika Administracyjno - Biurowego

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Dąbrówka (pow. poznański), Dopiewo (pow. poznański)

    Poznań Dąbrówka, gmina Dopiewo (węzeł Dąbrówka/S11)

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie rejestru zamówień przychodzących i wychodzących oraz wysyłanych i otrzymywanych ofert,
    • wystawianie i przyjmowanie faktur,
    • współpraca z główną księgową firmy,
    • raportowanie dotyczące regulowania i windykacji płatności,
    • prowadzenie biura, odbieranie i wysyłanie korespondencji,
    • obsługa centrali telefonicznej, obsługa klientów.

    Obowiązki:

    • obsługa urządzeń biurowych,
    • zarządzanie informacjami przychodzącymi i wychodzącymi,
    • przygotowanie danych do raportów,
    • zapewnienie prawidłowej archiwizacji dokumentów,
    • dbanie o dobry wizerunek firmy.

    Wymagania:

    • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • wykształcenie wyższe w kierunku Administracja i Zarządzanie,
    • znajomość procedur obiegu dokumentów, współpraca z działem księgowości
    • biegła znajomość obsługi komputera i pakietu biurowego Office,
    • segregowanie realizacji spraw według priorytetów,
    • dyspozycyjność zaangażowanie w powierzone zadania, umiejętności organizacyjne,
    • terminowość, dokładność, staranność, skrupulatność, sumienność.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę z możliwością rozwoju osobistego,
    • zatrudnienie na pełen etat.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.