Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Administracyjno-Biurowy

F.H. DAFFI

  • Przeźmierowo (pow. poznański)

    Przeźmierowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie dokumentów: faktura VAT oraz faktura VAT korekta

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • wprowadzanie nowych danych do systemu i uzupełnianie baz danych

  • archiwizacja dokumentów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office

  • mile widziana znajomość programu Symfonia

  • kreatywność i konsekwencja w działaniu

  • komunikatywność

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas stały

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • pracę w stałych godzinach

  • zdobycie doświadczenia zawodowego w gronie profesjonalistów

  • pracę w przyjaznej atmosferze

Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe oczekiwania, prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikuj.

F.H. DAFFI

Firma Handlowa DAFFI została założona w 1992 roku. Od początku powstania firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze stacji paliw. DAFFI współpracuje również z sieciami handlowymi, hurtowniami, a także z tradycyjnymi sklepami z zabawkami. Firma DAFFI jest jednym z czołowych importerów i producentów modeli samochodów metalowych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy