Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

POZNAŃ LAB Instytut Medycyny Praktycznej Sp. z o.o.

  • Leśna 42a
    Przeźmierowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Część etatu
  • Specjalista

Leśna 42a

Przeźmierowo (pow. poznański)

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijająca się firmą, która stała się w środowisku medycznym rozpoznawalną marką. Organizujemy szkolenia praktyczne dla lekarzy różnych specjalności z Polski i z zagranicy. Współpracujemy z wieloma firmami medycznymi i farmaceutycznymi.

Opis stanowiska:

  • Poszukujemy osoby do pomocy w organizacji szkoleń i pracy biurowej (rejestracja lekarzy na szkolenia, prowadzenie dokumentacji szkoleniowej, rozliczanie szkoleń)

Wymagania:

  • Szukamy osoby odpowiedzialnej, łatwo nawiązującej relacje z innymi ludźmi, o wysokiej kulturze osobistej.
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, znajomość obsługi Bazy Usług Rozwojowych.
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane "około-medyczne"
  • Znajomość jęz. angielskiego w mowie  i piśmie min. na poziomie B2

Oferujemy:

  • Pracę z ciekawymi ludźmi, w zgranym zespole, dająca ogromną satysfakcję.

Ogłoszenie archiwalne