Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Firma "Bracia Tokarscy" - Jan Tokarski

3 5004 500 brutto / mies.
  • Parkowa 3
    Przywory (pow. opolski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Parkowa 3

Przywory (pow. opolski)

Na rynku istniejemy od ponad 30 lat. Produkujemy dla największych sieci handlowych w Polsce i zagranicą. Nasi wspaniali pracownicy codziennie brudzą swoje ręce w ciężkiej pracy, aby tysiące ludzi mogły cieszyć się wspólnym grillowaniem. Jesteśmy producentem asortymentu grillowego, m.in. brykietów z węgla drzewnego, węgla drzewnego, grilli jednorazowych, itd.

Więcej o naszej firmie znajdziesz na: www.braciatokarscy.com

Nasza nowa siedziba w Przyworach k./Opola jest jeszcze na etapie rozruchu, aktualnie dużo się u nas dzieje – dlatego poszukujemy elastycznej, komunikatywnej i chętnej do pracy osoby na stanowisku:

Pracownik administracyjno - biurowy

Oferta skierowana także do osób niepełnosprawnych.

(Istnieje możliwość dojazdu do zakładu komunikacją MZK Opole, przystanek Grotowice- Pętla)

Zakres obowiązków

  • Kontakt z pracownikami własnymi i agencją pracy tymczasowej, współudział w tworzeniu grafików pracy
  • kontrola i dokumentowanie czasu pracy pracowników na listach obecności łącznie z uwzględnieniem % wykonywanej normy
  • współudział w ustalaniu norm wydajności dla poszczególnych stanowisk pracy
  • zakupy produkcyjne surowców do produkcji i środków ochrony pracowniczej
  • nadzór nad importem towarów i surowców do produkcji, kontakty z agencjami celnymi, firmami spedycyjnymi
  • fakturowanie sprzedaży w programie Subiekt GT
  • prowadzenie zestawień dot. BDO i FSC wg przekazanych wytycznych – wszystkiego Cię nauczymy
  • inne czynność administracyjne i asystenckie wg zaleceń przełożonego w biurze firmy

Wymagamy

  • komunikatywności i pozytywnego nastawienia do pracy
  • elastyczności i efektywnego zarządzania czasem i organizowania swojej pracy
  • średniozaawansowanej znajomości języka angielskiego- poziom B1/B2 – głównie do korespondencji elektronicznej z zagranicznymi dostawcami lub klientami
  • doświadczenie w fakturowaniu w programie Subiekt GT będzie dodatkowym atutem, ale szybko też można się tego nauczyć
  • wiedza i/lub doświadczenie w zakresie ustalania norm wydajności dla poszczególnych stanowisk pracy będą dodatkowymi atutami

Nie wymagamy

  • dress code  –  ubierasz się do pracy w to w czym Ci wygodnie, dodatkowo chociaż tylko kontrolnie będziesz przebywać na produkcji, a my pracujemy w „brudnej” węglowej branży, przysługuje Ci dodatkowy dodatek „na pranie”
  • doświadczenia zawodowego - absolwenci kierunków jak zarządzanie i inżynieria produkcji i pokrewnych są szczególnie mile widziani

Oferujemy

  • umowę o pracę (pierwsza umowa na okres próbny, druga na czas nieokreślony)
  • pracę w systemie: pn. – pt. od 7:00- 15:00  (jeśli masz problem z tymi godzinami, np. żłobek Twojego dziecka otwierają dopiero od 7:00 -  a interesuje Cię oferta - napisz do nas - porozmawiajmy, jesteśmy elastyczni)
  • przyzwoite wynagrodzenie podstawowe + premię motywacyjną + dodatek „na pranie”
  • możliwość rozwoju, realizacji swoich pomysłów, realnego wpływu na zmiany w firmie
  • narzędzia do pracy, napoje bez ograniczeń
  • deputat w asortymencie grillowym😊

Ogłoszenie archiwalne