Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

SAGED Jarosław Sieczka

5 0005 001 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00, Aktualnie 8-16 ale z czasem może być zmianowo 7-15 lub 9-17
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Wincentego Witosa 16

Wincentów

Radom

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zamówień internetowych

  • prowadzenie sklepów internetowych i Allegro, dodawanie produktów do oferty

  • wystawianie dokumentów handlowych, listów przewozowych itp.

  • obsługa klienta (osobiście, telefonicznie, mailowo)

  • kontrola dostaw

  • porządkowanie dokumentów, sprawdzanie płatności itp.

  • mogą się zdarzyć drobne prace fizyczne (pomoc w rozładunku, prace magazynowe, kompletowanie produktu, drobny montaż itp.)

Nasze wymagania

  • swobodna obsługa komputera (stosunkowo dużo pracy przy komputerze)

  • prawo jazdy kat. B (lokalne zakupy materiałów, odbiór towarów itp.)

  • jęz. angielski w stopniu komunikatywnym

  • dodatkowym atutem będzie

  • wykształcenie / doświadczenie techniczne - elektryczne

  • doświadczenie w handlu internetowym

  • znajomość obróbki grafiki / fotografii

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat lub dla zainteresowanych osób do 26 roku życia umowa zlecenie

  • Oferujemy pracę w młodym i dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze. Do wszelkich prac stopniowo wdrażamy i na bieżąco dokształcamy z wiedzy o grzałkach elektrycznych. Serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu!

O nas

Radomska firma SAGED, producent i dystrybutor artykułów z obszaru grzejnictwa elektrycznego, właściciel sklepu www.egrzalki.pl.