Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Administracyjno-Biurowy

Eksploatator Sp. z o. o.O firmie

Eksploatator Sp. z o. o.

Sportowa 25

Rotmanka (pow. gdański)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa interesantów w zakresie podstawowej informacji branżowej;

  • Współpraca z pracownikami firmy;

  • Odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych;

  • Rejestracja telefonicznych odczytów wodomierzy;

  • Rejestracja telefonicznych zgłoszeń awarii;

  • Obsługa urządzeń biurowych;

  • Obsługa logistyczna gości Zarządu Spółki i spotkań firmowych;

  • Prowadzenie dziennika korespondencji.

Nasze wymagania

  • Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;

  • Niekaralność za przestępstwo przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów, za przestępstwo skarbowe;

  • Stan zdrowia pozwalający na stałe zatrudnienie na określonym stanowisku;

  • Wykształcenie minimum średnie;

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - telefoniczna i bezpośrednia obsługa klienta;

  • Dokładność, punktualność, odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy;

  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista, zaangażowanie oraz samodzielność w działaniu;

  • Dobra znajomości komputera i pakietu MS Office;

  • Umiejętność radzenia sobie w niestandardowych sytuacjach.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska;

  • Pracę na cały etat w oparciu o umowę;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Wymagane dokumenty:

  • List motywacyjny;

  • CV wraz z oświadczeniem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)” z adnotacją o oczekiwanym wynagrodzeniu;

  • Kserokopie świadectw pracy;

  • Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;

  • Kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje;

Termin i miejsce składania dokumentów:

  • Elektronicznie: [email protected] w treści e-maila wpisując: Pracownik administracyjno-biurowy – rekrutacja;

  • Listownie: Eksploatator Sp. z o. o., ul. Sportowa 25, Rotmanka, 83-010 Straszyn - dokumenty powinny być zapakowane w zaklejoną kopertę opisaną: Pracownik administracyjno-biurowy – rekrutacja;

  • Wymagane dokumenty należy złożyć w terminie do 25.06.2021 r.;

  • Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi Kandydatami;

  • Zastrzegamy sobie prawo w celu sprawdzenia kompetencji pracownika, możliwość zawarcia umowy na okres próbny i ewentualnych umów na czas określony.