Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Grupa Janiak

  • Russów (pow. kaliski)

    Russów (pow. kaliski), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie raportów i analiz,

  • Administrowanie dokumentacją gospodarstwa rolnego (program Subiekt i Obora)

  • Przygotowywanie pism i dokumentów do urzędów oraz innych instytucji,

  • Kontakt z klientami w zakresie rozliczeń

  • Nadzór nad pocztą przychodzącą i wychodzącą ,

  • Sporządzanie dokumentów sprzedaży,

  • Wprowadzanie dokumentów zakupu do systemu

  • Współpracę z biurem rachunkowym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w administrowaniu gospodarstwem rolnym- będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Rzetelność, dokładność

  • Wysoka kultura osobista

  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków

  • Znajomość programu Subiekt – będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego

  • Dogodną lokalizację firmy,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,

  • Udział w szkoleniach

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

  • Niezbędne narzędzia pracy,

O nas

Grupa Janiak opiera swoją działalność o trzy ściśle powiązane ze sobą filary:

• kompleksowe zaopatrzenie gospodarstw rolno-ogrodniczych

• prowadzenie gospodarstwa specjalistycznego o profilach: nowoczesna uprawa grusz, uprawa warzyw i zbóż oraz hodowla bydła mięsnego.

• usługi transportowe na terenie kraju i za granicą