Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

ProConsult KONRAD ZYCH

4 2004 700 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

plac Wolności 19

Śródmieście

Rybnik

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie wizyt i kalendarza Posła w regionie

  • Tworzenie dokumentów związanych z pracą Posła w regionie

  • Śledzenie bieżącej sytuacji geopolitycznej w regionie

  • Przygotowywanie i współorganizowanie inicjatyw poselskich w terenie

  • Umiejętność przygotowania pism i listów dotyczących spraw w regionie

  • Bieżąca praca administracyjna i obsługa pracy w biurze w Rybniku

  • Reprezentowanie Posła w regionie

  • Ścisła współpraca z przełożonym oraz z asystentami w biurach krajowych i w Brukseli

Nasze wymagania

  • Osoba komunikatywna

  • Potrafiąca pracować w zespole

  • Rzetelna

  • Otwarta na różnorodności

  • Kreatywna

  • Prawo jazdy kat "b"

  • Wykształcenie wyższe/średnie

To oferujemy

  • Umowa o pracę na cały etat

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Praca w dobrej atmosferze

  • Wysokie wynagrodzenie

O nas

Biuro Posła do Parlamentu Europejskiego ŁUKASZA KOHUTA poszukuje do biura w Rybniku rzy ul. Plac Wolności 19 pracownika biurowego - asystenta.