Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

PowderBrows AcademyMalwina Zięba

1 0003 000 brutto / mies.
  • Warszawska 39, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Warszawska 39

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • organizacja szkoleń z makijażu permanentnego i medycyny estetycznej

  • poszukiwanie modelek poprzez social media, telefon

  • kontakt ze studentami, utrzymywanie kontaktu z klientami

  • budowanie zasięgów organicznych poprzez media społecznościowe

  • budowanie relacji i zdobywanie nowych klientów poprzez działania w social mediach

  • publikowanie i przygotowywanie interesujących postów do social mediów

  • wysyłanie ofert szkoleniowo-sprzedażowych

  • reklama szkoleń w mediach społecznościowych

Nasze wymagania

  • lekkość pióra,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • znajomość obsługi mediów społecznościowych

  • umiejętności graficzne w przygotowywaniu prostych grafik będą dodatkowym atutem (znajomość programu Canva.pl)

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziani studenci

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania premii

  • Elastyczne godziny pracy - dostosowane do Twoich zajęć,

  • Pakiet szkoleń, które pomogą odnaleźć się na nowym stanowisku

  • Praca d poniedziałku do piątku w naszej siedzibie w Rzeszowie (lokalizacja Warszawska 39)

  • Umowa zlecenie

O nas

Jesteśmy marką z branży beauty - PowderBrows Academy i obecnie poszukujemy osoby na stanowisko pracownika biurowego z obsługą mediów społecznościowych.