Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

GEMELO KAMIL DWOJAK

Aleja Armii Krajowej 4A

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klienta,

  • Prowadzenie bieżącej korespondencji,

  • Przygotowywanie ofert i umów dla klientów,

  • Doradztwo w wyborze produktów firmy,

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność swobodnego nawiązywania kontaktów

  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków, punktualność

  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Wysoki poziom kultury osobistej

  • Dobra znajomość pakietu MS OFFICE

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie stałe oraz system motywacyjny

  • Szkolenie z zakresu znajomości produktów firmy

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • Dobrą atmosferę w zespole

  • Dużą samodzielność w działaniach

  • Laptop służbowy, telefon

  • Prywatną opiekę medyczną

W związku z rozwojem firma Gemelo Rzeszów poszukuje kandydata na stanowisko pracownika administracyjno-biurowego.

Przewiń do profilu firmy