Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

PAKO GROUP HR sp. z o.o.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w branży HR, sprzedaż usługi rekrutacji stałych - regularna obserwacja i mapowanie rynku Europejskiego

  • Rozwój relacji biznesowych oraz dbanie o ich utrzymanie i potrzeby klientów

  • Regularny kontakt z klientem i prowadzenie komunikacji biznesowej

  • koordynowanie przebiegu realizacji kontraktu,

  • dbanie o wizerunek firmy,

  • przygotowywanie pism oraz sporządzanie poleceń i zarządzeń prezesa spółki,

  • asystowanie i pomoc we wszystkich działaniach Zarządu

  • przygotowywanie ofert handlowych

Nasze wymagania

  • Silnej orientacji na cel i wyniki

  • Umiejętności planowania pracy

  • znajomość języka Angielskiego lub Niemieckiego w mowie i piśmie

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka rosyjskiego w stopniu komunikatywnym

  • mile widziana znajomość branży HR

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy (umowa o pracę możliwa po okresie próbnym)

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wykonywanej pracy;

  • niezbędne narzędzia do pracy :

  • przyjazną atmosferę, ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej i rozwijającej się międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • pracę w centrum Rzeszowa w luksusowym biurze,

O nas

Jesteśmy międzynarodową Agencją Rekrutacyjną świadczącą usługi rekrutacyjne, outsorcing pracowniczy dla największych klientów w Polsce i Europie. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników z Azji.