Oferta pracy

Pracownik administracyjno biurowy - sekretarka

KASTELNIK STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDIZLANOŚCIĄO firmie

4 000‐5 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Kastelnik rozwijająca swoją markę na rynku specjalistycznych usług dla przemysłu, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Monitorowanie listy obecności pracowników zgodnie z grafikiem zadań, prowadzenie ewidencji czasu pracy;
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów sprzedażowych;
  • Wystawianie faktur;
  • Wsparcie w codziennej pracy zespołu handlowców;
  • Prowadzenie dokumentacji w systemie.

Wymagania

  • Gotowości do pracy na cały etat;
  • Znajomości pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie;
  • Pracę w miłym i dynamicznym zespole;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy