Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Firma Budowlana Dota Sp. z o.o Sp. k.O firmie

  • Gipsowa 22
    Sierosław (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Budowlana Dota Sp. z o.o Sp. k.

Gipsowa 22

Sierosław (pow. poznański)

Firma Budowlana Dota, przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w remontach kapitalnych obiektów i rewitalizacji zabytków - z siedzibą w Poznaniu. Drugim profilem działalności firmy jest termomodernizacja obiektów mieszkalnych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy rozpoczęliśmy działalność inwestycyjną. W roku 2019 firma obchodziła 40-lecie działalności.

Zachęcamy do zapoznania się z bieżącą działalnością firmy na stronie: www.fbdota.pl

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa biura, kontakt telefoniczny z klientami
  • przygotowywanie i odbieranie korespondencji
  • nadzorowanie obiegu dokumentów
  • wsparcie i obsługa spotkań biznesowych
  • rozliczanie zaliczek dla pracowników
  • wprowadzanie wyciągów bankowych, raportów kasowych
  • prowadzenie zestawień zobowiązań i należności
  • wsparcie w koordynowaniu rejestru urlopów, badań, szkoleń BHP, ewidencji czasu pracy
  • przygotowywanie pism, zaświadczeń
  • nadzór nad archiwizacją dokumentów całej spółki

WYMAGANIA:

  • min. wykształcenie średnie
  • podstawowa umiejętność obsługi pakietu Office w tym Excel
  • dodatkowym atutem będzie podstawowa znajomość programów księgowych - Optima
  • prawo jazdy kat B
  • odpowiedzialność
  • zaangażowanie i samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • dobra organizacja pracy
  • mile widziane doświadczenie

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • premie okolicznościowe
  • pełen zakres ubezpieczenia

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne