Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

SOPOCKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA

  • Dworcowa 4, Sopot
    Sopot, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Dworcowa 4

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie spraw związanych z obsługą mieszkańców i turystów, w tym wydawanie Kart Mieszkańca i Kart Turysty oraz bezpośredni kontakt z klientem Punktu Informacji Turystycznej;

  • zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów;

  • współpraca z Urzędem Miasta Sopot oraz partnerami Sopockiej Organizacji Turystycznej;

  • współpraca z pracownikami Punktów Informacji Turystycznej;

  • przygotowywanie zestawień oraz raportów wymaganych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2 (zastrzegamy sobie prawo przeprowadzenia rozmowy w języku obcym);

  • biegła obsługa MS Office wraz z internetem;

  • znajomość obsługi urządzeń biurowych;

  • umiejętność działania pod presją czasu;

  • wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz zdolność zapobiegania konfliktom;

  • obowiązkowość, rzetelność, zaangażowanie, samodzielność.

  • Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w obsłudze klienta;

  • doświadczenie w branży turystycznej.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat;

  • pracę w małym i zgranym zespole;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;

  • zdobywanie różnorodnych kompetencji poprzez doświadczenie i wsparcie w rozwoju.

O nas

Sopocka Organizacja Turystyczna jest organizacją współpracy samorządu terytorialnego i lokalnej branży turystycznej w zakresie promocji turystycznej Miasta Sopot i Obszaru Metropolitarnego Gdańsk Gdynia Sopot.

Priorytetami Organizacji są:

- integracja sopockiej branży turystycznej,

- współpraca z jednostkami samorządu lokalnego,

- kreowanie produktu turystycznego (tworzenie, rozwój, promocja),

- gromadzenie i aktualizacja informacji o atrakcjach i produktach turystycznych,

- prowadzenie Lokalnych Punktów Informacji Turystycznej,

- organizacja spotkań o profilu turystycznym,

- promocja w kraju i zagranicą.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.visit.sopot.pl.

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty oraz zastrzegamy sobie prawo do zakończenia rekrutacji przed podanym powyżej terminem.