Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Tarde sp zoo

3 5005 500 brutto / mies.
  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie oraz obsługa bieżących kart sprzedażowych w platformach sprzedaży e-commerce/sklepy internetowe

  • Analiza sprzedaży wraz z jej trendami

  • Obsługa bieżących zamówień

  • Wystawianie dokumentów sprzedaży

  • Adresowanie oraz weryfikacja poprawności nadanych przesyłek

  • Kontakt z klientem końcowym oraz korespondencja email

Nasze wymagania

  • Umiejętność myślenia analityczno-strategicznego

  • Mile widziane wykształcenie wyższe lub studenci w trybie zaocznym,

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Chęć rozwoju osobistego i szybkiego przyswajania nowej wiedzy

  • Mile widziana znajomość programów graficznych, m. in.: Adobe Photoshop

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.

  • Praca w młodym zespole.

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

  • Duża samodzielność.

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

  • Praca w oparciu o nowości technologiczne

  • Stabilność oraz długofalowa współpraca

O nas

Nasza firma zajmuje się ogólnoeuropejska dystrybucją urządzeń lifestyle. Niektóre z nich to elektronika codziennego użytku: smartfony, urządzenia VR, laptopy, AIO etc. W związku z ekspansją kolejnych rynków i dalszego rozwoju poszukujemy nowych członków zespołu.