Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

ANEST IWATA POLSKA sp. z o.o.

4 5005 500 brutto / mies.
  • Sadowa 17, Swarzędz
    Swarzędz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Sadowa 17

Swarzędz

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa oraz utrzymywanie dobrych kontaktów z Klientami b2b;

  • Przygotowywanie ofert handlowych zgodnie z obowiązującymi standardami;

  • Reprezentowanie firmy na targach oraz spotkaniach z Klientami i współpraca z Działem Marketingu w ramach prowadzonych działań.

  • Wsparcie działań przygotowawczych do realizacji zamówienia oraz procesu planowania;

Nasze wymagania

  • Pakiet Microsoft Office

  • Obsługa ERP OPTIMA (zalecane, jeżeli nie posiadacz doświadczenia, zapewnimy szkolenia)

  • Znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w dziale Obsługi Klienta

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikatywność;

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę - jesteśmy stabilną organizacją!

  • bogaty system szkoleń wewnętrznych

  • wsparcie, lidera i kolegów z zespołu w przyjaznym środowisku pracy

  • dużą różnorodność i nieformalny dress code

  • work-life balance, tak abyś miał czas na swoje pasje

O nas

Jako marka globalna, Anest Iwata ma na celu dostarczanie najbardziej zaawansowanego technicznie sprzętu do lakierowania na rynku. Projektując nasze produkty myślimy o osobach wysoce profesjonalnych i kreatywnych, które mają pasję do malowania i poszukują najlepszych rozwiązań aplikacyjnych. Anest Iwata łączy najbardziej wyrafinowaną tradycję japońskiego rzemiosła z ciągłym poszukiwaniem najnowszych technologii.

Nasza gama produktów obejmuje kilka linii pistoletów natryskowych, pomp i akcesoriów lakierniczych, projektowanych dla różnych zastosowań w celu zadowolenia klienta w jego poszukiwaniach optymalnego rozwiązania.

Żeby poznać firmę zapraszamy na stronę : https://www.anest-iwata-coating.com/?lang=pl