Logo Pracuj.pl

Pracownik administracyjno-biurowy

CoachIntent Karina IdzińskaO firmie

3 200–4 000
brutto / mies.
  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna obsługa klientów
  • Realizacja działań w zakresie back office
  • Dwie opcje godzinowe: pn-pt 8-16 lub popołudniowe

Nasze wymagania

  • Wielozadaniowość (to ważne!)
  • Status studenta (dzienny lub zaoczny, wymagany)
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra znajomość zasad pisowni
  • Szukamy osoby z dużą biegłością w zakresie obsługi komputera i swobodą w poruszaniu się po aplikacjach/systemach, szybko chłonącej nową wiedzę i świetnie odnajdującą się w dynamicznym, szybko działającym środowisku. Często będziesz miał/a do wykonania samodzielne zadania wymagające koordynacji kilku czynności, więc wielozadaniowość musi być Twoją domeną.

To oferujemy

  • Ciekawą, unikalną pracę
  • Zdalną pracę w oparciu o umowę zlecenie
  • Wyposażenie stanowiska pracy
  • Świetną atmosferę w młodej firmie

O nas

Cała Polska - miejsce zamieszkania nie ma znaczenia. Jesteśmy siecią serwisową w nowoczesnym wydaniu - klienci umawiają się on-line z samodzielnym wyborem terminu wizyty fachowca. Dowozimy nasze usługi jak pizzę - nawet w 30 minut. Działamy pod marką usterka.pl.

Dbamy o utrzymanie sprawności obiektów, biur, sieci handlowych i usługowych, galerii i innych powierzchni. Praca w młodym, dynamicznym zespole, który każdego dnia rozwija nasz produkt na jeszcze wyższy poziom.

Pracownik administracyjno-biurowy, świętokrzyskie