Oferta pracy

Pracownik administracyjno - biurowy

Klient Pracuj.pl

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa biura (połączenia telefoniczne, przygotowywanie dokumentacji, wysyłka poczty, pomoc pracownikom w bieżących sprawach)

  • przyjmowanie gości firmy i dbanie o wizerunek firmy

  • nadzór nad obiegiem dokumentów, dygitalizacja dokumentów

  • realizacja zamówień na potrzeby biura oraz projektów realizowanych przez Spółkę

  • zarządzanie fakturami oraz współpraca z księgowością,

  • koordynacja i rozliczanie podróży służbowych pracowników

  • obsługa platform administracyjnych typu Medicover, karty paliwowe

  • prowadzenie rejestru urządzeń i sprzętów pracowniczych

  • doraźne wsparcie działów administracji i księgowości

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą uprzejmą, komunikatywną, dobrze odnajdującą się w pracy z ludźmi

  • Jesteś osobą otwartą na rozwój i podejmowanie wyzwań, umiejącą odnaleźć się w nowych sytuacjach

  • Masz bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office

  • Cechuje Cię samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,

  • Szukasz pracy w małym wspierającym się zespole.

  • Język angielski – niezbędna znajomość na poziomie średnio zaawansowanym w mowie i piśmie – jest to język komunikacji między oddziałami firmy w Europie, w związku z tym musisz być w stanie napisać maila, przeprowadzić rozmowę, przeczytać pismo.

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • prywatne ubezpieczenie medyczne

  • wsparcie zespołu

  • dogodną lokalizację biura w centrum miasta

Firma z branży energetycznej o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy