Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

"POLCARGO INTERNATIONAL" sp. z o.o.

Henryka Pobożnego 5

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • obsługa sekretariatu pracowni chemicznej,

  • wprowadzanie dokumentów do systemu,

  • dbanie o relacje z klientami,

  • obsługa mailowa i telefoniczna pracowni laboratoryjnej,

  • współpraca z poszczególnymi działami w firmie,

  • zaopatrzenie biura w materiały biurowe,

  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej,

  • inne zadania związane z funkcjonowaniem pracowni.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość pakietu MS Office,

  • dobra znajomość komputera i urządzeń biurowych,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • samodzielność, sumienność w wykonywaniu zadań,

  • wysoki poziom kultury osobistej,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • wykształcenie min. średnie.

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę biurową od poniedziałku do piątku (7:00-15:00 lub 08:00-16:00),

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • przyjazne warunki pracy.

Polcargo International Sp. z o.o. jest firmą rzeczoznawczo-kontrolną, posiadającą biura na terenie całego kraju. Sprawuje piecze nad międzynarodowym obrotem handlowym. Przeprowadza kontrole i opiniuje większość towarów będących przedmiotem polskiego eksportu i importu.

Przewiń do profilu firmy