Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

KTG KAMIEŃ sp. z o.o.

Królowej Korony Polskiej 25

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie dokumentacji dla biura księgowego

  • wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu

  • przygotowanie raportów i zestawień

  • przekazywanie klientom rozliczeń i faktur za pośrednictwem poczty elektronicznej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze:

  • sporządzaniem dokumentów dla biura księgowego, wprowadzaniu faktur do systemu, przygotowaniu zestawień i raportów, itp.

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera

  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu „Subiekt”

  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat (praca stacjonarna w biurze w centrum Szczecina)

  • rzetelne szkolenie i wprowadzenie do pracy

  • pracę w miłym zespole w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku.

O nas

Firma KTG-Kamień Sp. z o.o., jeden z liderów w branży kamieniarskiej poszukuje pracownika na stanowisko: