Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

"ATUT" s.c. ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI MAŁGORZATA ŚWIĄTKOWSKA,KRZYSZTOF CIŻNICKI,MARCIN PAWŁOWSKI

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prace biurowe, prowadzenie, koordynacja prac związanych z remontami i inwestycjami w budynkach mieszkalnych,

  • uzgadnianie zakresu prac – z Zarządami Wspólnot Mieszkaniowych,

  • współtworzenie planów remontów i inwestycji,

  • wstępne oszacowanie kosztów prac,

  • weryfikacja złożonych przez wykonawców kosztorysów robót,

  • współpraca z firmami wykonawczymi,

  • współuczestniczenie w odbiorach robót i prac zleconych wraz z kontrolą ich jakości,

  • występowanie – w imieniu Wspólnot – do urzędów miast i gmin (zgłoszenia prac remontowych, pozwolenia)

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe,

  • wykształcenie techniczne,

  • znajomość obowiązujących aktów prawnych,

  • obsługa komputera i znajomość podstawowych programów komputerowych ,

  • współpraca w zespole,

  • zaangażowanie.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • możliwość regulowania swojego czasu pracy – wg potrzeb pracownika,

  • pracę w biurze i terenie,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania – negocjacje

O nas

Firma działająca od 15 lat na rynku zarządzania nieruchomościami w Szczecinie, swoją opieką otacza Wspólnoty Mieszkaniowe dbając o ich odpowiedni stan techniczny, bezpieczeństwo, zadowolenie właścicieli/mieszkańców.