Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

"LABO-WET" sp. z o.o. WETERYNARYJNE LABORATORIUM DIAGNOSTYCZNE

  • Pyrzycka 9A, Prawobrzeże, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Pyrzycka 9A

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie faktur sprzedażowych

  • porządkowanie dokumentów księgowych

  • zamawianie kuriera oraz przygotowywanie wysyłek

  • obsługa służbowego maila oraz innych social mediów

  • pomoc w różnych pracach biurowych

Nasze wymagania

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

  • dobra znajomość pakietu Office

  • rzetelość, dokładność i skrupulatność w prowadzeniu zapisów

  • mile widziane doświadczenie w pracy z programem Sage Symfonia

To oferujemy

  • pracę w młodym i dnamicznym zespole

  • stałe godziny pracy 8-16

  • pełne przeszkolenie na stanowisku pracy

  • wynagrodzenie zależne od wiedzy i doświadczenia

O nas

"LABO-WET" Sp. z o.o. jest to firma zajmująca się diagnostyką laboratoryjną zwierząt gospodarskich, głównie drobiu.

Obecnie w części administracyjnej pracują 3 osoby, łącznie zatrudnionych jest 12 osób.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracownika administracyjno-biurowego.