Oferta pracy

Pracownik administracyjno-biurowy

ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.

aleja Niepodległości 36

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • obsługa biura parkingu w Galerii Kaskada,

  • inwentaryzacja wpływów z parkingu,

  • sprzedaż kart podarunkowych,

  • ewidencja i wystawianie faktur oraz not księgowych,

  • obsługa centrali telefonicznej,

  • przygotowywanie raportów i statystyk.

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – do obsługi obcojęzycznych klientów centrum,

  • znajomość MS Office 365,

  • znajomość obsługi urządzeń biurowych,

  • bardzo dobra organizacja pracy (umiejętność ustalania priorytetów oraz efektywność w działaniu),

  • uprzejmość, swoboda w nawiązywaniu relacji,

  • umiejętność zachowania spokoju w sytuacjach stresujących,

  • dyspozycyjność (praca zmianowa, również w weekendy).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • świadczenia dodatkowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,

  • roczny wymiar urlopu 26 dni (przy pełnym etacie) bez względu na staż pracy,

  • przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • wsparcie psychologiczne dla pracowników i ich rodzin

Dołącz do zespołu ECE

Szukasz ciekawych wyzwań? Dołącz do nas. Jesteśmy odnoszącą sukcesy firmą rodzinną, której ambicją jest stworzenie inspirującego otoczenia zawodowego dla naszych pracowników. Elastyczność i odpowiedzialność indywidualna to cechy charakteryzujące środowisko pracy w ECE.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacje dla kandydatów zgodnie z art. 13, 14 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO).

Przetwarzamy Państwa dane osobowe zgodnie z przepisami europejskiego Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO) i przepisami prawa krajowego.

Należy przy tym rozróżnić między przepisami art. 13 RODO (zbieranie danych bezpośrednio od osoby, której dane dotyczą) i art. 14 RODO (pośrednie zbieranie danych):

• Zbieranie danych bezpośrednio od osoby, której dane dotyczą (art. 13 RODO), oznacza zbieranie danych za wiedzą osoby, której dane dotyczą, i przy jej udziale.

• Pośrednie zbieranie danych (art. 14 RODO) oznacza zbieranie danych bez wiedzy osoby, której dane dotyczą, i bez jej udziału.

ECE jako największy w Europie operator centrów handlowych zmienia centra handlowe w fascynujące miejsca dostarczające niezapomnianych doświadczeń milionom odwiedzających. Dodatkowo realizujemy projekty z obszaru innychnieruchomości komercyjnych, takie jak: biura, centra logistyczne oraz hotele. Każdego dnia miliony ludzi korzysta z naszych innowacyjnych rozwiązań. Również jako pracodawca wciąż chcemy się doskonalić i rozwijać. Obecnie jest z nami ponad 3600 pracowników, którym zapewniamy przestrzeń do realizacji swoich pomysłów.

Przewiń do profilu firmy