Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

KANCELARIA RACHUNKOWO-PODATKOWA OTUS sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • W związku z ciągłym rozwojem i powiększaniem się naszej firmy, poszukujemy nowej osoby do naszego zespołu.

  • opisywanie i układanie dokumentów

  • archiwizowanie dokumentów

  • odbieranie dokumentów od Klientów

  • dostarczanie dokumentów do Klientów

  • skanowanie dokumentów

  • kopertowanie i wysyłanie korespondencji

  • odbieranie telefonów

  • przygotowywanie pism, druków do urzędów

  • zarządzanie kalendarzem firmowym

  • zarządzanie sekretariatem firmy

Nasze wymagania

  • Jeżeli powyższe zagadnienia nie są Ci obce, a dodatkowo jesteś zwierzolubem, to zapraszamy do wysłania do nas CV do 15 czerwca 2022.

O nas

Oprócz CV możesz nam napisać coś mniej sformalizowanego, będzie nam miło poczytać coś więcej.

Odezwiemy się do Wszystkich, którzy spełniają powyższe zagadnienia.

Zapraszamy do kontaktu.