Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

IRENA NAZARCZUK SAFIN

3 0105 000 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Bohaterów Getta Warszawskiego 20

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Ubezpieczeń i jednocześnie asystent w prowadzeniu biura w firmie Safin

  • Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie:

  • Opieka nad powierzonym portfelem klientów,

  • kalkulowanie i przedstawianie propozycji ubezpieczeń

  • głównie majątkowych,

  • segregacja dokumentów i dbałość o ich prawidłowy obieg w firmie,

  • przygotowywanie i wysyłka poczty,

  • raportowanie i wnioskowanie,

  • budowanie relacji z klientem.

  • pomoc przy sporządzaniu analiz firmy,

  • Ta oferta skierowana jest do Ciebie jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie z obszaru ubezpieczeń,

  • bez problemu posługujesz się narzędziami pakietu Microsoft Office takimi jak excel czy word,

  • jesteś osobą komunikatywną, a kontakt z klientem to dla Ciebie czysta przyjemność,

  • posiadasz chęć i gotowość do uczenia się nowych rzeczy,

  • posiadasz prawo jazdy kat. B

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min średnie

  • niekaralność

  • łatwość komunikacyjna

  • znajomość exela

  • język angielski bądź niemiecki będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • sprzęt firmowy: laptop i telefon, - możliwość rozwoju w obszarze ubezpieczeń poprzez szkolenia.

  • możliwość szybkiego awansu

  • system atrakcyjnych premii

O nas

Firma Safin od wielu lat zajmuje się sprzedażą ubezpieczeń majątkowych. Posiadamy w swoim portfelu klientów z całej Polski. Naszym zadaniem jest dbałość o naszych stałych klientów. Nasz rozwój jednak skierował się w kierunku usług transportowych dlatego potrzebujemy wszechstronnego pracownika administracyjnego do pracy w naszym biurze by móc koordynować pracą nim.