Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

RECA GROUP sp. z o.o.

  • Zielonogórska 31, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Zielonogórska 31

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Składanie zamówień u dostawców

  • Koordynacja( wysyłek do klientów

  • koordynacja transportu

  • organizację noclegów dla pracowników oddelegowywanych do pracy za granicą;

  • Przyjmowanie połączenie telefonicznych

  • organizacja bieżących spraw administracyjno-biurowych

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • Jesteś osobą obowiązkową, zdyscyplinowaną, rzetelną, uczciwą i zaangażowaną w wykonywaną pracę

  • wyróżnia Cię systematyczność, dokładność, konsekwencja,

  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem,

  • wysoka motywacja oraz umiejętność pracy w zespole,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • miłą atmosferę w pracy

O nas

Reca Group działa w branży energetyki słonecznej od 8 lat.

Dostarcza systemy konstrukcji dla farm fotowoltaicznych i oferuje usługi wykonawcze instalacji fotowoltaicznych .RECA SOLAR jest polskim producentem konstrukcji naziemnych dla instalacji fotowoltaicznych. Zdobyte doświadczenie i wiedza na rynkach zachodnich pozwala oferować produkty i usługi na najwyższym poziomie. Przez ostatnie lata RECA SOLAR zrealizowała projekty na dachach i gruntach o łącznej mocy ponad 150 MW.