Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

RP GLOBAL POLAND SP. Z O.O.

  • Traugutta 149, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Traugutta 149

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca, kompleksowa obsługa sekretariatu

  • rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • obsługa urządzeń biurowych

  • wspomaganie codziennej pracy działu finansowego oraz działu projektowego

  • obieg i archiwizacja dokumentów

  • prowadzenie rejestrów wewnętrznych

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B1 - warunek konieczny)

  • praktyczna znajomość pakietu Office

  • umiejętność pracy na stanowisku wielozadaniowym

  • dbałość o szczegóły, dobra organizacja pracy

  • pogodne usposobienie, łatwość nawiązywania kontaktów

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane doświadczenie na stanowisk biurowym

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie grupowe

  • pakiet sportowy Multisport

  • biuro w dogodnej lokalizacji na Pogodnie

  • swobodę w organizowaniu własnej pracy

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Spółka RP Global Poland jest częścią międzynarodowej organizacji, działającej w sektorze energii odnawialnej, specjalizującej się w budowaniu, konstrukcji oraz utrzymywaniu elektrowni wiatrowych oraz fotowoltaicznych, których liczbę systematycznie zwiększa.

www.rp-global.com

Przewiń do profilu firmy