Ta oferta pracy jest nieaktualna od 148 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik administracyjno-biurowy

  • Szczejkowice (pow. rybnicki), śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MIKASA S-TON Sp. z o. o. Sp. K.

    Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, istniejącej od 1997 roku. Specjalizujemy się w transporcie i spedycji towarów na terenie Unii Europejskiej.

    Miejsce pracy: Szczejkowice (pow. rybnicki)

    Zakres Obowiązków:

    • Wystawianie dokumentacji: magazynowej, sporządzanie faktur.
    • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów.
    • Prace administracyjno-biurowe.
    • Prowadzenie rejestru dokumentów transportowych.
    • Nadzór nad poprawnością dokumentacji.
    • Tworzenie zestawień i raportów.
    • Przygotowywanie dokumentacji transportowej oraz księgowej.
    • Praca stacjonarna w biurze spółki, w godzinach 8-16.

    Wymagania

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych.
    • Komunikatywność, wysoka kultura osobista.
    • Terminowość, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu.
    • Systematyczność i zaangażowanie.
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Mile widziana znajomość programu Symfonia.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
    • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Szkolenie wdrażające do pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego
    klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MIKASA S-TON Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Szczejkowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest MIKASA S-TON Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Szczejkowicach przy ul. Gliwickiej 16. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.