Oferta pracy

Pracownik administracyjno - biurowy

AMF Life Mateusz WróbelO firmie

2 500‐4 500 zł brutto / mies.

AMF Life Mateusz Wróbel

Słoneczna 28

Tarnów

Firma AMF Life, zajmująca się sprzedażą pasz ekologicznych i ściółek dla zwierząt, aktualnie poszukuje osoby do biura.

Opis stanowiska:

  • Obsługa systemów do wysyłki towaru (DPD, Poczta-Polska)
  • Wprowadzanie zamówień od klientów do systemu
  • Telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów
  • Dodawanie ogłoszeń na portalach internetowych
  • Prace administracyjne (drukowanie faktur, kompletowanie dokumentów)
  • Wsparcie administracyjne w kontaktach z klientami
  • Administrowanie bazy danych kontrahentów
  • Utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami firmy
  • Współpraca z pracownikami innych działów

Wymagania:

  • Dobra obsługa komputera oraz pakietu Office
  • Swoboda prowadzenia rozmów i kultura języka
  • Samodzielność, umiejętność organizowania czasu pracy
  • Rzetelność, sumienność, pracowitość i zaangażowanie
  • Inicjatywa i aktywne podejście do obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy
  • Umiejętność organizacji pracy i koordynacji powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Umowę o pracę pełny etat
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę biurową
  • Pracę w młodym i świetnie rozumiejącym się zespole
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Miłą atmosferę w pracy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy