Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

BISON ENERGY sp. z o.o.

  • Trojany 64E, Trojany (pow. wołomiński)
    Trojany (pow. wołomiński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

64E

Trojany (pow. wołomiński)

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczny i osobisty kontakt z Klientami w siedzibie firmy,

  • przygotowywanie umów,

  • przygotowywanie, składanie i koordynacja zgłoszeń u Operatorów Sieci Dystrybucyjnych,

  • przygotowywanie dokumentacji technicznych,

  • wsparcie działu sprzedaży,

  • wsparcie działu projektowego,

  • obsługa korespondencji firmowej,

  • aktywny udział w procesach obsługi klienta indywidualnego oraz firmowego,

  • uczestnictwo w szkoleniach i spotkaniach targowych.

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • zaangażowanie i chęć do działania,

  • dyspozycyjność i solidność,

  • mile widziana wiedza z zakresu fotowoltaiki, ciepłownictwa oraz elektryki.

To oferujemy

  • stabilną pracę w młodym zespole,

  • możliwość rozwoju, nauki i wpływ na rozwój firmy,

  • umowa o pracę na czas nieokreślony z 3-miesięcznym okresem próbnym,

  • szkolenia specjalistyczne,

  • wsparcie techniczne i merytoryczne,

  • niezbędne narzędzia do pracy.

O nas

Stale rozbudowujemy nasz zespół o osoby podobne do nas – rzetelne, zaangażowane, ambitne i nie bojące się wyzwań. Możesz zdobywać doświadczenie u boku specjalistów albo wnieść do firmy nowe spojrzenie i kompetencje.