Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Exlabesa Extrusion Opole Sp. z o.o.

  • Porcelitowa 4, Tułowice (pow. opolski)
    Tułowice (pow. opolski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Porcelitowa 4

Tułowice (pow. opolski)

Twój zakres obowiązków

  • prace administracyjno-biurowe

  • sporządzanie poczty

  • sporządzanie zamówień oraz zamawianie materiałów biurowych itp.

  • obsługa maszyn i urządzeń biurowych

  • utrzymywania pozytywnych relacji z klientami

  • rozwój, promocja i sprzedaż

  • pomaganie w zdobyciu świadomości marki

  • zidentyfikowanie i rozwinięcie właściwych kanałów sprzedaży

  • pozyskanie nowych klientów, dbając o cały proces sprzedaży (poszukiwanie, kwalifikacja, ofertowanie, negocjacje, zamknięcie)

  • nadzór nad literaturą sprzedażową i marketingową

  • współpraca z innymi działami organizacji

  • identyfikacja nowych produktów, aby ulepszyć nasz asortyment

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i marki

  • dbanie o wizerunek firmy w Internecie

  • dbanie o poprawność danych w bazach danych

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji

  • pozostałe prace biurowe wspierające dział księgowości i sprzedaży

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie nauki ekonomia lub administracja

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

  • motywacja do pracy

  • mile widziane osoby z doświadczeniem jak i chętne do nauczenia się wszystkiego od podstaw

  • umiejętność pracy w zespole

  • skrupulatność, dokładność, zaangażowanie

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w profesjonalnym, międzynarodowym środowisku pracy

  • umowę o pracę

  • możliwość rozwoju

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

  • możliwość kreowania własnych rozwiązań i samodzielność w działaniu

  • przyjazny zespół oraz miła atmosfera pracy

  • wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników

  • niezbędne narzędzia pracy

  • codzienną pracę w języku obcym

  • współpracę ze zgranym, młodym zespołem

O nas

Jesteśmy Exlabesa, siłą zdolną do tworzenia i kształtowania poprzez aluminium wszystkiego, co tylko można sobie wyobrazić: Twoich pomysłów, Twoich wyzwań, Twojej działalności, Twojego świata. Exlabesa to pasja i potencjał, siła i precyzja, kreatywność i wydajność, elastyczność i solidność, bliskość i przyszłość, rodzina i świat.

Z przekonaniem, doświadczeniem oraz pewnością co do naszych możliwości projektujemy, badamy, wytłaczamy i produkujemy doskonałe rozwiązania, dzięki którym wszystko, co tylko jesteś w stanie sobie wyobrazić, staje się możliwe. Dzięki doświadczeniu, wyjątkowym zdolnościom produkcyjnym, najnowocześniejszej technologii oraz najlepszym pracownikom w branży jesteśmy gotowi dokonać rzeczy niemożliwych.

Jesteśmy siłą tych, którzy wiedzą, że mają moc osiągnąć to, czego potrzebujesz, oraz wrażliwością tych, którzy rozumieją, że liczy się każdy, nawet najdrobniejszy, szczegół