Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Alcea Polska Sp. z o.o.O firmie

Alcea Polska Sp. z o.o.

Strefowa 16

Tychy

ALCEA jest włoskim producentem i dostawcą farb i lakierów przemysłowych oraz rozwiązań aplikacyjnych skierowanych do sektora przemysłowego.

Szeroka oferta produktów oraz możliwości ich aplikacji umożliwia zastosowanie w następujących obszarach produkcji przemysłowych: maszyny rolnicze, maszyny do prac ziemnych, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe, podnośniki i wózki widłowe, dźwigi, nadwozia transportu ciężarowego, konstrukcje stalowe i wyroby metalowe.

Oferta produktów zwiększyła się o farby do drewna dedykowanych do systemu meblarskiego (meble kuchenne, meble łazienkowe, meble biurowe, domy drewniane itd...).

Polski oddział międzynarodowej firmy produkującej farby i lakiery przemysłowe, poszukuje pracownika na stanowisko:

Obowiązki :

  • Przyjmowanie i realizacja zamówień
  • Wystawianie dokumentów transportowych oraz faktur
  • Przygotowanie raportów dla włoskiej centrali
  • Monitoring stanów magazynowych
  • Administracja obiegu dokumentów w firmie
  • Kontrola wierzytelności i zobowiązań

Oczekujemy:

  • Minimum 2- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Pozytywne nastawienie i poczucie humoru :)

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne