Oferta pracy

Pracownik administracyjno-biurowy

ODLOT BIAŁOŻYT sp.j.O firmie

  • Jana Pawła II 20
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ODLOT BIAŁOŻYT sp.j.

Jana Pawła II 20

Tychy

Firma Odlot Białożyt, która zajmuje się sprzedażą artykułów FMCG w niewielkiej sieci sklepów GROSZEK oraz LEWIATAN, aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie FV do programu magazynowego KC FIRMA
  • Przygotowywanie zamówień na poszczególne sklepy oraz ich wysyłanie
  • Współpraca z Działem Handlowym
  • Wykonywanie innych obowiązków związanych z działalnością firmy

Wymagania:

  • Znajomość programu magazynowego KC FIRMA lub innego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. średnie
  • Bardzo dobra obsługa komputera, szybkie pisanie
  • Inicjatywa, umiejętność samodzielnej pracy
  • Pozytywne nastawienie i chęć do poszerzania swoich kompetencji
  • Umiejętność pracy pod wpływem presji czasu
  • Komunikatywność i obowiązkowość

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, pełen etat
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy