Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

POL-OIL-CORPORATION S.A.O firmie

  • Pasterska 10, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

POL-OIL-CORPORATION S.A.

Pasterska 10

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zadań zleconych przez przełożonych,

  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów,

  • Prace administracyjne związane z wprowadzaniem danych do systemu,

  • Prowadzenie zleconych rejestrów,

  • Uzupełnianie artykułów spożywczych i biurowych,

  • Obsługa spotkań,

  • Nadawanie i odbieranie przesyłek kurierskich i pocztowych,

  • Odbieranie głównego telefonu firmy.

Nasze wymagania

  • Komunikatywność, sumienność oraz bardzo dobra organizacja pracy,

  • Przestrzeganie procedur firmy i tajemnicy służbowej,

  • Punktualność,

  • Dynamika w działaniu,

  • Profesjonalizm,

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office,

  • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • Umiejętności negocjacyjne i zdolności do samodzielnego rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze,

  • Benefity w postaci dofinansowania zajęć sportowych oraz ubezpieczenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Pol-Oil-Corporation jest polską hurtownią paliw z niemal 30-letnim doświadczeniem.

Przewiń do profilu firmy