Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

TIMBERLINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • kooperacja z księgowością i działem HR

  • rozliczanie czasu pracy pracowników

  • prowadzenie korespondencji z dostawcami i podwykonawcami

  • inne prace biurowe zlecone przez Szefa Produkcji

Nasze wymagania

  • znajomość zasad obiegu faktur w firmie (wprowadzanie do systemu i opisywanie)

  • znajomość zasad działania systemów ERP

  • znajomość pakietu Microsoft Office w szczególności Excel

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,

  • Udział w rozwoju firmy i budowaniu zgranego zespołu,

  • Niezbędne wyposażenie,

  • Karty multisport oraz medicover,

  • Pakiet szkoleń,

  • Praca na warszawskiej Białołęce

O nas

Timber-line łączy w sobie dwie pasje - stolarstwa i designu. Realizujemy projekty na rynku komercyjnym (m.in. butiki, hotele, restauracje, biura) i konsumenckim korzystając z wysokiej jakości materiałów. Zadowolenie klienta z efektu końcowego oraz całego przebiegu współpracy jest dla nas najważniejszą wartością.

Aplikacja

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.