Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

NOWACO POLAND sp. z o.o.

  • Mokotowska 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Mokotowska 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Do obowiązków pracownika będą należeć :

  • koordynacja załadunków - głównie transport morski

  • ścisła współpraca z Klientami oraz duńskim oddziałem pod kątem obsługi logistycznej zamówień

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

  • bliska współpraca z managerami ds. zakupów oraz spedytorami

  • nadzór nad prawidłową realizacją zamówień oraz płatności - system ERP

Nasze wymagania

  • Od kandydatki / kandydata wymagamy :

  • wykształcenia wyższego - min. licencjat - kierunki związane z handlem oraz logistyką będą niewątpliwie preferowane

  • dobrej znajomości języka angielskiego - poziom B2/C1 - warunek konieczny

  • doświadczenia w pracy biurowej

  • dobrej organizacji pracy oraz skrupulatności

  • znajomości środowiska MS Office

  • wysokiej kultury osobistej oraz radosnego usposobienia

  • umiejętości pracy pod presją czasu oraz zdolności do szybkiego uczenia się

  • wiek - maximum 30 lat

  • Dużym atutem będą :

  • znajomość systemów ERP typu Navison / SAP

  • znajomość branży FMCG

  • doświadczenie / znajomość procesów logistycznych, łańcuchów dostaw, charakterystyki handlu zagranicznego

To oferujemy

  • Umowę na okres próbny a następnie umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Przyuczenie i wprowadzenie do większości wykonywanych zadań

  • Pracę w centrum Warszawy - bezpośrednio przy stacji metra Politechnika oraz możliwość pracy zdalnej po przyuczeniu - model hybrydowy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz odbywania szkoleń w głównej siedzibie spółki w Danii

  • Pracę w miłej atmosferze w młodym teamie, który jest daleki od stosowania ścisłych zasad korporacyjnych :)

O nas

Firma NOWACO Poland Sp. z o.o. jest częścią duńskiej grupy NOWACO A/S zajmującej się handlem produktami spożywczymi. Firma należy do światowej czołówki w obrocie produktami mrożonymi takimi jak : mięso, ryby, owoce morza i skorupiaki oraz warzywa. NOWACO aktywnie działa na rynku globalnym od ponad 50-ciu lat. Ugruntowana pozycja poparta solidnymi fundamentami finansowymi, rozpoznawalna marka, współpraca z największymi producentami i klientami w branży, sprawiają, że firma NOWACO nieustannie rozwija swą ekspansję. Grupa posiada 26 oddziałów na całym świecie, w których zatrudnia prawie dwustu specjalistów z różnych dziedzin.

Wraz ze zwiększeniem skali działalności w Polsce, firma NOWACO Poland Sp. z o.o. poszukuje pracownika administracyjnego, którego zadaniem będzie wsparcie działu zakupów oraz koordynacja zadań logistycznych i księgowych.