Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Administracyjno - Biurowy

AESTHETIC CONCEPT

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i realizacja zamówień od kontrahentów,

  • prowadzenie magazynu: kontrola towaru przychodzącego, wychodzącego oraz stanów magazynowych

  • sporządzanie raportów i remanentów,

  • przygotowywanie wysyłek i współpraca z firmami kurierskimi,

  • organizacja transportu oraz kompletowanie dokumentacji do odpraw celnych,

  • weryfikacja raportów GPS i CRM

  • bieżąca organizacja biura,

  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej,

  • inne prace administracyjno-biurowe zlecone przez przełożonego lub właściciela firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • obsługa programów MS Office, obsługa urządzeń biurowych,

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i kreatywność w działaniu,

  • umiejętność analitycznego myślenia, planowania, liczenia,

  • odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań, skrupulatność, sumienność,

  • mile widziana znajomość systemu księgowo-magazynowego WF-Mag,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w branży estetycznej,

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • telefon służbowy,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju kompetencji zawodowych.

O nas

Jesteśmy firmą handlową o ugruntowanej pozycji w branży medycyny estetycznej. Posiadamy ponad 15 letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w rynku beauty. Dystrybuujemy poszukiwane na rynku produkty wiodących marek takie jak nici APTOS, wypełniacze, biostymulatory, kaniule do liposukcji, dermokosmetyki, a także sprzęt wysokiej technologii, jak np. systemy do wizualizacji pacjentów w 3D oraz wyposażenie gabinetów. Prowadzimy na szeroką skalę działalność edukacyjną dla branży Beauty i Med.

Kierujemy swoją ofertę do lekarzy medycyny estetycznej, ginekologów, urologów oraz kosmetologów.