Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

TOP-TRANS PIOTR DĄBROWA, MICHAŁ ORZEŁ sp.j.

umowa o pracę, umowa zlecenie
3 5004 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 2004 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Modlińska 129, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Modlińska 129

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie danych do systemu

  • bezpośrednia, mailowa i telefoniczna kontrola procesu realizacji zamówienia

  • prowadzenie i weryfikacja wymaganej dokumentacji

  • utrzymywanie partnerskich relacji z innymi pracownikami firmy i kontrahentami

Nasze wymagania

  • dokładność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • obsługa komputera, faxu, kserokopiarki

  • dyspozycyjność 8h dziennie od poniedziałku do piątku

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę / b2b) i dobrą atmosferę pracy

  • możliwość pracy zdalnej - służbowy laptop i telefon również do użytku prywatnego

  • benefity socjalne: abonament sportowy, prywatną opiekę medyczną

  • dofinansowanie do nauki języków, szkoleń i kursów

O nas

TOP-TRANS to lider w branży TRANSPORT-SPEDYCJA-LOGISTYKA, działający na rynku od 2004 roku.

Świadczymy usługi w kraju i zagranicą, swoją działalność opieramy na pasji i doświadczeniu, wierzymy w siłę pracy zespołowej i społeczne zaangażowanie biznesu.

Obce nam są ścisłe reguły korporacyjne, dress cody i owocowe czwartki. W zamian stawiamy na przyjazną atmosferę, procedury antydyskryminacyjne, otwartość i rzeczowy feedback.

Jesteśmy otwarci na pracę zdalną, ale jeśli wolisz wyjść z domu to pamiętaj, że możesz zabrać ze sobą do biura psa lub kota :)

Więcej o nas na www.top-trans.pl

(FB: www.facebook.com/toptranswarszawa)