Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych firmy ARENART Renata Brzozowska Artur Rodź Spółka Jawna, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

ARENART RENATA BRZOZOWSKA ARTUR RODŹ sp.j.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 05 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Podstawowe zadania:

-aktualizacja baz danych,

-obsługa korespondencji biurowej,

-sumienne i skrupulatne wykonywanie powierzonych zadań,

-aktywny udział działaniach mających na celu rozwój firmy,

-kontrola poprawności danych w systemach informatycznych,

-proponowanie i wprowadzanie usprawnień pracy,

-kontakt telefoniczny z klientem biznesowym,

-realizacja przesyłek krajowych i międzynarodowych.

Nasze wymagania

Oczekujemy:

-zaangażowania, otwartości i komunikatywności,

-znajomość języka angielskiego,

-znajomości narzędzi MS Office w szczególności programów Word i Excel.

To oferujemy

Oferujemy:

pracę w miłym zespole,

możliwość rozwoju zawodowego,

pracę na pełen etat,

umowę o pracę.

O nas

ARENART FOREVER, to gwarancja pracy w miłej atmosferze kreatywnego i młodego zespołu. Firma stale się rozwija, oferując wiele ciekawych miejsc pracy dla ambitnych osób, dając im wszechstronne możliwości rozwoju.