Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

"CENTRUM WSPOMAGANIA ROZWOJU OSOBOWOŚCI" sp. z o.o.

4 5005 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Jana Pawła Woronicza 15

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, organizacja i obsługa szkoleń (w tym współpraca z wykładowcami, zarządzanie kalendarzem szkoleń)

  • obsługa klientów (w tym rejestracja, przygotowanie dokumentów szkoleniowych np. faktur, materiałów)

  • zarządzanie treścią stron internetowych

  • zbieranie aktualnych informacji na temat potrzeb rynku, działań innych firm z branży

  • aktywne poszukiwanie klientów (w tym nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z nimi, przygotowywanie ofert)

  • dbanie o wizerunek firmy w mediach społecznościowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość rynku edukacji

  • komunikatywność i skuteczność w działaniu

  • kreatywność i samodzielność

  • dobra organizacja czasu pracy

  • umiejętność dobrej komunikacji w mediach społecznościowych

  • znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • stabilną formę zatrudnienia

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju

  • wynagrodzenie obejmujące podstawę i premię uzależniona od wyników

O nas

W ramach Centrum Wspomagania Rozwoju Osobowości działają:

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna (SPPP) została wpisana do ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod numerem 18 P i jest niepubliczną placówką oświatową działającą na podstawie przepisów Ustawy o systemie oświaty.

Posiadamy uprawnienia do opiniowania o dostosowaniu wymagań edukacyjnych z uwzględnieniem szczególnych warunków egzaminowania dla uczniów mających specyficzne trudności w uczeniu się.

Celem działalności SPPP jest udzielanie pomocy psychologicznej, pedagogicznej i logopedycznej dzieci, młodzieży i dorosłych oraz szerzenie wiedzy z tego zakresu.

Lekarska Poradnia Promocji Zdrowia (LPPZ) jest niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej (NZOZ) i została wpisana do rejestru Zakładów Opieki Zdrowotnej prowadzonego przez Wojewodę Mazowieckiego pod numerem księgi rejestrowej 14-02653.

W ramach LPPZ „CWRO” działają:

Poradnia psychoterapii

Poradnia leczenia nerwic

Poradnia promocji zdrowia

Poradnia psychologiczna

Poradnia psychologiczna dla dzieci

Placówka Kształcenia Ustawicznego została wpisana do ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod numerem 830 K, działa na podstawie przepisów Ustawy o systemie oświaty. Placówka jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym: 2.14/00260/2017.

W ramach działalności organizujemy:

warsztaty,

kursy,

szkolenia,

konferencje,

sympozja i inne.